РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ
І Міжнародного багатожанрового дистанційного інтернет-конкурсу "STAR START" 01.04.2020 - 10.06.2020

Номінація «Фортепіано, клавішні»

П.І.
Місто
Нагорода
Лисенко Марія- Номінація «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія: (4-9років)
м.Хорол
ІІІ
Кошелєва Евеліна- Номінація «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(4-9років)
м.Вінниця
ІІІ
Корчагіна Камілла Номінація «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(4-9років)
м.Дніпро
І
Бандура Аліса Номінація «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(4-9років)
м.Миколаїв
І
Кіцера Аліна Номінація «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(4-9років)
м.Галич
І
Дует НiкДен Номінація «Інструментальні ансамблі» 1 вікова категорія:(4-9років)
м.Кам’янське
ІІ
Андреев Нiкiта Номінація «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(4-9років)
м.Кам’янське
І
Кобцева Олеся Номінація «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(4-9років)
м.Дніпро
І
Дацишин Аліна Номінація «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(4-9років)
м.Червоноград
ІІ
Хаджийська Арина Номінація «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(4-9років)
м.Маріуполь
І
Юлія Телешова Номінація «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(4-9років)
м.Луцьк
І
Гонта Михайло- Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
м. Миколаїв
ІІ
Смоляр Вероніка Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
м.Миколаїв
І
Боднар Андрій Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
с. Ямниця, Івано-Франківська обл.
ІІІ
Лактiонова Ксенiя Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
м.Дніпро
І
Нестеренко Софія Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
м.Дніпро
ІІ
Горнак Тетяна Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
м.Дніпро
І
Сопутняк Володимир Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
м. Марiуполь
І
Нємчикова Анастасія Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
м.Київ
ІІ
Жарков Дмитро Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
м.Маріуполь
І
Жарков Олександр Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
м.Маріуполь
«Гран-прі»
Мартиросян Давид Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
м.Київ
ІІІ
Ворніческо Юхим – Номінація «Фортепіано, клавішні» 3 вікова категорія:(14-17 років)
м. Дніпро
І
Хмарський Ростислав – Номінація «Фортепіано, клавішні» 3 вікова категорія:(14-17 років)
м. Дніпро
ІІ
Боруцька Наталія -Номінація «Фортепіано, клавішні» 3 вікова категорія:(14-17 років)
м. Радехів Львівська обл.
ІІ
Паренаго Єлизавета- Номінація «Фортепіано, клавішні» 3 вікова категорія:(14-17 років)
м.Конотоп Сумська обл.
І
Лукіна Любов -Номінація «Фортепіано, клавішні» автор -виконавець 4 вікова категорія:(18 +)
м. Мукачево
І
Балакіна Олександра -Номінація «Фортепіано, клавішні» 4 вікова категорія:(18 +)
м. Київ
І
Осмачко Юлія Номінація «Фортепіано, клавішні» 4 вікова категорія:(18 +)
м. Дрогобич
І
Фортепіанне тріо «Espressivo» Номінація «Інструментальні ансамблі» 5 вікова категорія (змішана)
м.Хорол
І

Номінація «Струнні інструменти»

П.І.
Місто
Нагорода
Єфімов Єгор-«Струнні інструменти»-Скрипка 1 вікова категорія:(4-9р молодша)
м. Новоукраїнськ
ІІІ
Овсяннікова Ярослава «Струнні інструменти»-Скрипка 1 вікова категорія:(4-9р молодша)
м. Кривий Ріг
І
Вероніка Лабай «Струнні інструменти»-скрипка 1 вікова категорія:(4-9р молодша)
м. Радехів
ІІ
Зарема Сітшаєва-«Струнні інструменти»-скрипка 1 вікова категорія:(4-9р молодша)
м.Київ
І
Семененко Вікторія-«Струнні інструменти»-Скрипка 2 вікова категорія:(10-13р)
м.Золочів
ІІІ
Варвара Васильєва«Струнні інструменти»-АРФА 2 вікова категорія:(Середня 10-13р)
м.Харків
І
Кононова Богдана«Струнні інструмент»- Скрипка 2 вікова категорія:(10-13р)
м. Харків
ІІ
Зеенко Катерина «Струнні інструменти»-Скрипка 2 вікова категорія:(10-13р)
м. Мерефа
ІІІ
Мороз Олександр «Струнні інструменти»-Скрипка 2 вікова категорія:(10-13р)
м. Харків
ІІ
Ткачук Дар`я «Струнні інструменти»-віолончель 2 вікова категорія:(10-13р)
м.Вінниця
І
Костів Софія «Струнні інструменти»-Скрипка 3 вікова категорія:( 14-17р)
м.Миколаїв
ІІІ
Пуківська Христина«Струнні інструменти»-Скрипка 3 вікова категорія:(14-17р)
м. Золочів
ІІ
Ковач Марк «Струнні інструменти»-Скрипка 3 вікова категорія:(14-17р)
м.Ужгород
«Гран-прі»
Кіселович Богларка «Струнні інструменти»- Скрипка 3 вікова категорія:(14-17р)
м.Ужгород
І

Номінація «Народні інструменти»

П.І.
Місто
Нагорода
Клемра Андрій «Народні інструменти»-гітара 1 вікова категорія: (4-9 років)
м.Мостиська Львівська обл
ІІІ
Ямова Дарія «Народні інструменти» Бандура-інструментал 1 вікова категорія: (4-9 років)
м. Сокаль Львівська обл
ІІ
Вовк Марія «Народні інструменти» Бандура-вокал 1 вікова категорія: (4-9 років)
м.Тальне Черкаська обл.
ІІ
Лебедь Орина «Народні інструменти» гітара 1 вікова категорія: (4-9 років)
м.Київ
ІІ
Лучко Богдан «Народні інструменти»-бандура-інструментал 2 вікова категорія: (10-13 років)
м.Радехів Львівська обл.
ІІ
Колінчук Яна «Народні інструменти»-бандура-інструментал 2 вікова категорія: (10-13 років)
м. Шумськ Тернопільська обл.
І
Підпалюк Ілона «Народні інструменти»-гітара 2 вікова категорія: (10-13 років)
м.Хмельницький
І
Синько Михайло «Народні інструменти»-Баян 2 вікова категорія: (10-13 років)
с. Дубове Закарпатська область
ІІ
Мельник Анастасія «Народні інструменти»- Акордеон 2 вікова категорія: (10-13 років)
м. Бережани, Тернопільська обл
І
Притула Соломія «Народні інструменти»-бандура-вокал 3 вікова категорія: (14-17 років)
м.Червоноград
ІІ
Ничай Софія «Народні інструменти»-бандура-інструментал 3 вікова категорія: (14-17 років)
м.Червоноград Львівська обл.
І
Кошіль Олег«Народні інструменти»-гітара 3 вікова категорія: (14-17 років – старша )
м.Збараж с.Нижчі Лубянки
І
Марков Максим«Народні інструменти»- гітара 3 вікова категорія: (14-17 років – старша )
м.Дніпро
ІІ
Гнатяк Вікторія-«Народні інструменти» бандура-інструментал 3 вікова категорія: (14-17 років)
с. Давидів Львівська обл.
І
Дует домристів Калініч Вероніка Холопова Марта«Народні інструменти» 3 вікова категорія: (14-17 років )
м. Київ
І
Калініч Вероніка«Народні інструменти»-домра 3 вікова категорія: (14-17 років)
м. Київ
І
Гурiненко Лiдiя «Народні інструменти» Бандура-вокал 4 вікова категорія: (18+)
м.Ватутіне
І
Буйновська Діана «Народні інструменти» –бандура інструментал 4 вікова категорія (18+)
м. Дніпро
«Гран-прі»
Берднікова Ольга «Народні інструменти» Бандура-вокал 4 вікова категорія: (18+ )
м. Дніпро
І

Номінація «Духові інструменти»

П.І.
Місто
Нагорода
Кіріяк Ігор «Духові інструменти»-кларнет 1вікова категорія(4-9років)
м.Чернівці
ІІ
Іваненков Давид «Духові інструменти»-кларнет 1вікова категорія(4-9років)
м.Южноукраїнськ Миколаївська обл.
ІІІ
Мрачковський Данііл «Духові інструменти»-ударні 1вікова категорія(4-9років)
м. Кам’янське
І
Рибчак Матвій«Духові інструменти»-Сопілка 1вікова категорія(4-9років)
с. Сваричів Івано-Франківська обл.
ІІ
Москаленко Арсеній «Духові інструменти» -тенор 2 вікова категорія(10-13років)
м. Запоріжжя
ІІ
Мокрик Денис«Духові інструменти» -саксофон 2 вікова категорія(10-13років)
м. Львів
І
Зубішин Микита «Духові інструменти» -ксилофон 3 вікова категорія(14-17років)
м.Сєвєродонецьк
ІІ
Дует сопілкарів Сухініна Анастасія та Сесь Максим «Духові інструменти» 3 вікова категорія: (14-17р.)
м. Дніпро
ІІ
Сухініна Анастасія «Духові інструменти»-сопілка 3 вікова категорія: (14-17р.)
м. Дніпро
І
Ульяна Сьомiна/Uliana Somina- «Духові інструменти» -флейта 3 вікова категорія: (14-17р.)
Deutschland, Schleswig-Holsteine, Kiel
І
Кухаренко Сергiй «Духові інструменти» -кларнет 3 вікова категорія: (14-17р.)
м.Днiпро
І
Василюк Мирослав «Духові інструменти»-ксилофон 3 вікова категорія(14-17років)
м.Житомир.
І
Камерний ансамбль: Максим Мальков,Юлія Житна Номінація «Інструментальні ансамблі» 5 вікова категорія(змішана)
м.Дніпро
І
Інструментальний ансамбль Склад:Давидова Олена -скрипка, Старикова Ганна -віолончель, Гончарук Олена – синтезатор, Мірошник Тетяна – фортепиано Номінація «Інструментальні ансамблі» 5 вікова категорія(змішана)
м. Кремінна Луганська область.
І
Jerusalem Keytlin Band «Інструментальні ансамблі» 5 вікова категорія(змішана)
Ізраїль,Єрусалим.
«Гран-прі»

Номінація «Академічний вокал»

П.І.
Місто
Нагорода
Овсяннікова Ярослава Номінація «Академічний вокал» 1 вікова категорія (4-9 років)
м.Кривий Ріг
І
Гарбузенко Вероніка Номінація «Академічний вокал» 2 вікова категорія (10-13 років – середня)
м.Южне Одеська обл.
І
Михайловський Владислав Номінація «Академічний вокал» 3 вікова категорія (14-17 років)
м.Сарни Рівненська обл.
І
Погребенко Маріна Номінація «Академічний вокал» 3 вікова категорія (14-17 років)
м. Харків
І
Шафорост Олександра Номінація «Академічний вокал» 3 вікова категорія (14-17 років)
м. Харків
ІІ
Калініченко Софія Номінація «Академічний вокал» 3 вікова категорія (14-17 років)
м. Харків
І
Юлія Ометюх Номінація «Академічний вокал» 4 вікова категорія (18+)
м.Львів Львівська обл.
І
Юлія Ометюх Номінація «Академічний вокал» 4 вікова категорія (18+)
м.Львів Львівська обл.
ІІ
Елеонора Джулік Номінація «Академічний вокал» 4 вікова категорія (18+)
м. Харків
«Гран-прі»

Номінація «Джазовий вокал»

П.І.
Місто
Нагорода
Валькова Єлизавета Номінація «Джазовий вокал» 3 вікова категорія (14-17 років)
м.Дніпро
І

Номінація «Естрадний вокал»

П.І.
Місто
Нагорода
Іордатьєва Варвара Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(4-9 років)
м.Київ
ІІІ
Болотіна Дарина Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(4-9 років)
м.Рівне
ІІ
Ховрат Соломія Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(4-9 років)
с. Курники Тернопільська обл.
ІІ
Марта Мокшанська Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(4-9 років)
м.Київ
І
Степан Тарас Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(4-9 років)
с. Нижчі Луб`янки, Тернопільська обл.
ІІ
Владислава Речун Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(4-9 років)
м.Луцьк
ІІІ
Пристай Яна Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(4-9 років)
с.Верин, Львівська обл.
ІІ
Вероніка Лабай 1 вікова категорія(4-9 років)
м. Радехів Львівська обл.
І
Харченко Ірина Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(4-9 років)
м. Красногорівка Донецька обл
ІІ
Спельчук Ніколета Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(4-9 років)
м. Новоселиця Чернівецька обл.
І
Галкевич Артем Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(4-9 років)
м. Новоселиця, Чернівецька обл.
ІІ
Семеніхіна Злата Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(4-9 років)
с. Ватутіне, Нововодолазький р-н , Харківська обл,
ІІ
Кравченко Катерина Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(4-9 років)
м.Дніпро
І
Тодеріка Олексій Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія (4-9 років)
м.Новоселиця Чернівецька обл.
ІІ
Громоляк Єва Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(4-9 років)
с. Крихівці м.Івано-Франківська обл.
ІІ
Алімова Ілона Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(4-9 років)
м.Дрогобич Львівська обл.
ІІ
Бойко Уляна Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(4-9 років)
м.Дніпро
І
Корольчук Оленка Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
с. Забороль Волинська обл.
ІІ
Березюк Софія Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
м.Київ
ІІ
Мариняк Софія Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
м.Львів
«Гран-прі»
Стрілюк Віталіна Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
смт Рокитне , Рівненська обл.
ІІ
Єлісєєва Раїса Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
м.Дніпро
І
Гарбар Вероніка Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
м.Часів Яр Бахмутський р-н.Донецька обл.
ІІ
Лилик Софія 2 вікова категорія (10-13 років)
м. Львів
ІІ
Федорик Вероніка Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
м. Первомайський Харківська обл.
ІІІ
Стефінів Іван Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
село Крихівці, Івано-Франківська обл.
ІІ
Бойко Марія Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
м.Судова Вишня Львівська обл.
І
Кваснюк Антоніна Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
с .Крихівці, Івано-Франківська обл.
ІІ
Куйтуклу Дар’я Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
с.Великий Дальник, Одеська обл.
І
Ярош Антоніна Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
м. Чигирин, Черкаської обл.
ІІ
Невгоденко Ірина Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
м. Чигирин Черкаська обл.
ІІІ
Ярош Аліна Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
м. Чигирин, Черкаська обл.
ІІ
Бойченко Анастасія Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
м.Ізмаіл Одеська обл.
І
Євчук Валерія Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
м. Луцьк
ІІ
Бессараб Катерина Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія(14-17 років)
м.Дніпро
І
Вишневська Юлія Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія (14-17 років – старша)
с. Надеждівка Херсонська обл.
ІІ
Романенко Дарина Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія (14-17 років – старша)
м. Миронівка Київська обл.
І
Ангеліна Левківська Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія (14-17 років – старша)
м.Овруч, Житомиської обл.
І
Шведов Дмитро Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія (14-17 років – старша)
м.Дніпро
ІІ
Бакші Софія Номінація «Естрадний вокал»
смт Рокитне Рівненська обл.
ІІ
Жиркевич Валерія Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія (14-17 років – старша)
м.Дніпро
«Гран-прі»
Хмура-Дуб Світлана Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія (14-17 років – старша)
м.Долина, Івано-Франківська обл.
І
Куліков Іван Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія (14-17 років – старша)
м. Добропілля Донецька обл.
ІІ
Балакіна Олександра Номінація «Естрадний вокал» 4 вікова категорія(18+)
м.Київ
І
Мажара Інна Номінація «Естрадний вокал» 4 вікова категорія(18+)
м. Херсон
І
Юрченко Богдана Номінація «Естрадний вокал» 4 вікова категорія(18+)
м. Дніпро
І
Тетяна Буцко Номінація «Естрадний вокал» 4 вікова категорія(18+)
смт.Воловець Закарпатська обл.
І

Номінація «Вокально-естрадні ансамблі»

П.І.
Місто
Нагорода
Дует “Позитив” у складі Анастасії ти Миколи Перваків, Номінація «Вокально-естрадні ансамблі», 1 вікова категорія(4-9 років)
м. Баранівка
ІІ
Дует у складі: Ключник Дмитро та Злочевська Аліна, Номінація «Вокально-естрадні ансамблі» 2 вікова категорія (10-13 років)
м. Новоград-Волинський
ІІ
Ансамбль “Реббітяшки” Номінація «Вокально-естрадні ансамблі» 3 вікова категорія (14-17 років)
м. Дніпро
І
Тріо Фантазія / Fantaziy, Номінація «Вокально-естрадні ансамблі» 3 вікова категорія (14-17 років)
смт. Шевченкове, Харківська обл.
ІІ
Дует Вероніка та Анна Федулови, Номінація «Вокально-естрадні ансамблі» 3 вікова категорія (14-17 років)
м. Дніпро
«СУПЕР ГРАН-ПРІ»

Номінація «Народний вокал» 2-4 вікова категорія соло, народні та фольклорні ансамблі

П.І.
Місто
Нагорода
Марія Обухова Номінація «Народний вокал» 2 вікова категорія (10 -13років)
м. Новоград-Волинський, Житомирська обл.
І
Домненко Катерина Номінація «Народний вокал» 4 вікова категорія (18+)
м.Дніпро
І
Народний вокальний ансамбль “Намисто” Номінація «Народний вокал» -ансамблі 5 вікова категорія (змішана)
смт Велика Новосілка, Донецька обл
І
Фольклорний колектив “Юні бойківчани” Номінація «Вокально-інструментальні коллективи» 2 вікова категорія (10-13років)
м.Турка, Львівська обл.
ІІ
Муніципальний фольклорний ансамбль ім В. Ножки Номінація «Вокально-інструментальні коллективи» 5 вікова категорія (18+змішана)
м.Старокостянтинів Хмельницька обл.
І

Номінація «Вокальні та вокально-інструментальні коллективи» 2-5 вікова категорія

П.І.
Місто
Нагорода
Вокальний ансамбль Рута Номінація «Вокальні коллективи» 4 вікова категорія (18+)
м.Львів
І
Вокально-інструментальний дует:Марина Юрченко та Владислав Алтухов Номінація «Вокально-інструментальні коллективи» 4 вікова категорія (18+)
м.Харків
І
Вокально-інструментальний дует: Аліса Варибрус та Ірина Алтухова Номінація «Вокально-інструментальні коллективи» 5 вікова категорія (змішана)
м.Харків
І
Грецький вокально-інструментальний ансамбль”Фарос” Номінація «Вокально-інструментальні коллективи» 4 вікова категорія (18+)
м.Маріуполь
І

Номінація «Художне слово» «Театральна творчість»

П.І
Місто
Нагорода
Манятовська Олександра «Художне слово» 1 вікова категорія (4-9 років – молодша)
м.Київ
І
Нестеренко Дар’я «Художне слово» 3 вікова категорія (14-17 років – старша)
с.Новомихайлівка Донецька обл.
І
Федишин Максим «Театральна творчість» 1 вікова категорія(4-9 років)
м. Болехів Івано-Франківська обл.
ІІ
Театр мюзиклу “ДАЛІБУДЕ” «Театральна творчість» 5 вікова категорія (змішана)
м. Дніпро
І

Номінація «Танцювальна творчість»соло, коллективи

П.І.
Місто
Нагорода
Роженко Тимур Номінація «Танцювальна творчість»-Бальні танці 1 вікова категорія (4-9 років)початківець
м. Костянтинiвка Донецька обл.
ІІІ
Роженко Єлизавета та Стрікаліс Денис Номінація «Танцювальна творчість» -Бальні танці 1 вікова категорія(4-9 років)
м. Костянтинiвка Донецька обл.
І
Коллектив спортивно-бальних танців “Едельвейс” Номінація «Танцювальна творчість»- Бальні танці 1 вікова категорія(4-9років)
м.Покровськ, Донецька обл.
ІІ
Покрасова Анна Номінація «Танцювальна творчість»-Східні танці, соло 1 вікова категорія(4-9 років)
м.Житомир
ІІ
Дана Білоконенко – Номінація «Танцювальна творчість»- Сучасна хореографія, соло- “Vogue” 2 вікова категорія(10-13 років)
м. Полтава
ІІІ
“Мавки” – Номінація «Танцювальна творчість» дует – танці 4 вікова категорія(18+)
м.Одеса
ІІІ
Танцювальний колектив “Flash” Номінація «Танцювальна творчість» -сучасна хореографія 3 вікова категорія(14-17 років)
с. Республіка, Нікольський р-н Донецька обл.
ІІ
Колектив естрадного танцю “WeDance” Номінація «Танцювальна творчість»-сучасна хореографія 5 вікова категорія (змішана)
м.Дніпро
І

Номінація «Образотворче мистецтво»- «Живопис»

П.І.
Місто
Нагорода
Журавльова Анастасія Образотворче мистецтво- «живопис» 3 вікова категорія (14-17років)
м.Маріуполь
І
Бессараб Катерина Образотворче мистецтво- «живопис» 3 вікова категорія (14-17років)
м. Дніпро
І