ІII Міжнародного дистанційного фестивалю — конкурсу вокального та інструментального мистецтва — «STAR START»

Номінація «Фортепіано, клавішні»

П.І.
Місто
Нагорода
Ейдельянд Іванна Номінація «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія: (4-9років)
Україна, м. Миколаїв
І
Kirył Maksymczuk Номінація «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія: (4-9років)
Polska, Nowy Sącz
І
Veronika Golubkova Номінація «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія: (4-9років)
Estonia, Kostivere
І
Люба Ярослава Номінація «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія: (4-9років)
Україна, м.Ізюм
ІІ
Боднар Андрій Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, с. Ямниця, Івано-Франківська обл.
ІІ
Батманова Ольга Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м.Кривий Ріг
І
Подворний Богдан Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, смт. Скала-Подільська, Тернопільська обл.
ІІ
Дует Ковтун Анастасія та Пікульова Марія Номінація «Фортепіано» -ансамблі 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м. Шостка
ІІ
Mia Laube Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Estonia, Märjamaa
І
Madli Sikka Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Estonia, Kostivere
ІІ
Вісьолкіна Каріна Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, Вінницька обл., смт Стрижавка
ІІ
Mariliis Ruus Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Estonia, Märjamaa
І
Грушевська Марія Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, Львівська обл., м.Яворів
ІІ
Liise Paldermaa Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Estonia, Märjamaa
І
Marta Leen Valting Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Estonia, Märjamaa
І
Mirtel-Maris Metsis Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Estonia, Märjamaa
ІІ
Котова Марія Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м.Дніпро
І
Marleen Lips Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Estonia, Aruküla
І
Ivona Maria Jakobson Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Estonia, Tallinn
І
Joana Näär Номінація «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Estonia, Kostivere
ІІ
Гергель Ірина Номінація «Фортепіано, клавішні» 3 вікова категорія:(14-17 років)
Україна, м.Умань
ІІ
Бодак Анастасія Номінація «Фортепіано, клавішні» 3 вікова категорія:(14-17 років)
Україна, Львівська обл., м.Яворів
І
Hanna Liina Tuisk Номінація «Фортепіано, клавішні» 3 вікова категорія:(14-17 років)
Estonia, Jõelähtme
І
Ільницька Світлана Номінація «Фортепіано, клавішні» 4 вікова категорія:(18-24 років)
Україна, м.Луцьк
І

Номінація «Інструментальні колективи»

П.І.
Місто
Нагорода
Дует у складі: ГАКМАН АРТЕМ-сопілка, МАЛИШ ВАРВАРА-скрипка Номінація: «Інструментальні колективи» 2 вікова категорія (10-13 років)
Україна,Чернівецька обл.,с.Іспас
ІІ

Номінація «Струнні інструменти»

П.І.
Місто
Нагорода
Гриценко Серафима «Струнні інструменти»-Скрипка 1 вікова категорія:(4-9р молодша)
Україна, м. Дніпро
ІІ
Ахметова Катерина «Струнні інструменти»-Скрипка 1 вікова категорія:(4-9р молодша)
Україна, м.Харків
«GRAND-PRIX»
Меланія Геронович «Струнні інструменти»-Скрипка 1 вікова категорія:(4-9р молодша)
Україна, м. Львів
ІІІ
Чабан Іван «Струнні інструменти»-віолончель 1 вікова категорія:(4-9р молодша)
Україна, м. Дніпро
І
Стецюк Еліна «Струнні інструменти»-Скрипка 1 вікова категорія:(4-9р молодша)
Україна м. Рівне
І
Громова Катерина «Струнні інструменти»-скрипка 2 вікова категорія:(10-13р середня)
Україна, м.Миколаїв
ІІ
Глушко Артем «Струнні інструменти»-віолончель 2 вікова категорія:(10-13р середня)
Україна, м.Нетішин, Хмельницька обл.
ІІІ
Голiк Ахмєт «Струнні інструменти»- віолончель 2 вікова категорія:(10-13р середня)
Україна, м.Дніпро
І
Степченко Дарина «Струнні інструменти»-скрипка 3 вікова категорія:(14-17р старша)
Україна, м. Дніпро
І
Корсак Марія «Струнні інструменти»-скрипка 3 вікова категорія:(14-17р старша)
Україна, м.Одеса
І

Номінація «Народні інструменти»

П.І.
Місто
Нагорода
Крилов Макарій Номінація: «Народні інструменти»-гітара 1 вікова категорія: (4-9 років – молодша)
Україна, Закарпатська обл. Воловецький р-н с.Абранка
ІІ

Номінація «Духові інструменти»

П.І.
Місто
Нагорода
Patrycja Drozd Номінація «Духові інструменти» -флейта 1 вікова категорія(4-9років)
Polska, Tymbark
І
Martyna Łach Номінація «Духові інструменти» -флейта 2 вікова категорія(10-13років)
Polska, Domosławice
І
“Emfi-fluts” – Duet: Emilia Atłas, Filip Bokowy Номінація «Духові інструменти» -ансамблі 2 вікова категорія(10-13років)
Polska, Tymbark
І
Natalia Gawron Номінація «Духові інструменти» -флейта 2 вікова категорія(10-13років)
Polska, Tymbark
«Grand Prix»
Максим Норчук Номінація: «Духові інструменти»-альт 3 вікова категорія(14-17років)
Україна, м.Хмельницький
«Grand Prix»
Кулик Олександр Номінація: «Духові інструменти» 4 вікова категорія(18-24 років -молодіжна)
Україна, м. Харків
І

Номінація «Академічний вокал»

П.І.
Місто
Нагорода
Горожанкін Тимофій Номінація «Академічний вокал» 1 вікова категорія (4-9 років)
Україна, Донецька обл., м.Костянтинівка
І

Номінація «Естрадний вокал»

П.І.
Місто
Нагорода
Хром’як Софія Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(4-9 років)
Україна, м.Сколе
І
Недвига Милана Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(4-9 років)
Україна, м.Дніпро
І
Дудник Тимур Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(4-9 років)
Україна, м. Полтава
ІІ
Поліна Голенко Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м.Дніпро
І
Болотіна Дарина Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м.Рівне
ІІ
Свита Анастасія Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м.Новомосковськ
І
Юрченко Богдана Номінація «Естрадний вокал» 4 вікова категорія (18-24 років)
Україна, м.Дніпро
«Grand Prix»
Буцко Тетяна Номінація «Естрадний вокал» 4 вікова категорія(18-24років)
Україна, Закарпатська обл., с.Воловець
І
Васько Тетяна Номінація «Естрадний вокал» 5 вікова категорія(25+)
Україна, Poltava
ІІ

Номінація «Вокальні колективи»

П.І.
Місто
Нагорода
Зразковий аматорський вокальний ансамбль “Феєрія” Номінація «Вокальні колективи» 2 вікова категорія (10-13 років)
Україна, м.Лебедин
ІІ
Вокальний квінтет “Тоніка” Номінація «Вокальні колективи» 3 вікова категорія (14-17 років)
Україна, м.Конотоп
ІІ
Вокальний ансамбль “Подоляночка” Номінація: «Вокально-естрадні ансамблі» 6 вікова категорія (змішана)
Україна, Вінницька обл., смт Муровані Курилівці
І
Вокальний ансамбль «Слобожаночка» Номінація «Вокально-естрадні ансамблі» 5 вікова категорія (25 років+)
Україна, Сумська обл., с.Чуйківка
ІІІ