Вступ.

Користування сайтом http://starstart.com.ua/  та іншими сайтами проекту StarStart (далі Сайт), а також користування іншими продуктами, які пропонуються на сайті (далі Послуги чи Сервіси, окрім послуг, які надаються в межах окремого договору) регламентується умовами юридичної угоди (договору) між вами (користувачем сайту) та компанією StarStart (надалі «Адміністрація сайту», «нами», «ми»).

В цьому документі описані основні  умови цього договору, а також висловлені деякі його умови.

Для послуг, що надаються на території України, а також на території інших держав,  під компанією StarStart мається на увазі Фізична особа – підприємець Демішев Павло Олексійович (ДРФО 3083119210).

Реквізити постачальника послуг будуть вказані в електронній квитанції, інвойсі чи рахунку.

Якщо з вами не було укладено іншого письмового договору чи угоди, то до вашого договору з компанією StarStart завжди будуть входити ті умови і положення, які викладені в цьому документі (надалі «Загальні умови»). Будь ласка прочитайте Загальні умови уважно.

Окрім Загальних умов, ваш договір з компанією StarStart включає Додаткові умови надання послуг, опубліковані безпосередньо на сторінці з описом продуктів (послуг) чи в юридичних сповіщеннях, що діють по відношенню до  Послуг (надалі «Додаткові умови»).

Загальні умови і Додаткові умови (надалі «Умови») утворюють юридично обов’язковий договір про надання Послуг і користування сайтом.

Прийняття умов.

Для отримання можливості користування Послугами, ви повинні прийняти Умови. До моменту прийняття Умов, користуватися Послугами StarStart забороняється.

Прийняти Умови можна наступним чином:

А) вчинити дію, що свідчить про прийняття Умов (тиснемо на «плашечку», проставляємо галочку в чекбоксі чи іншими діями) на сторінці замовлення послуги сайту;

Б) фактичним використанням Послуг. У цьому разі ви погоджуєтеся, що ми будемо вважати факт використання Послуг, як прийняття Умов.

Користуючись сайтом запропонованими на сайті послугами, ви приймаєте всі зазначені Умови. Якщо ви не згодні з дійсними Загальними Умовами чи Додатковими Умовами, що опубліковані на сайті – ви повинні полишити сайт та припинити  використовувати Послуги.

Предмет Договору.

Предметом Договору  є користування сайтом, а також Послугами, що ми надаємо на сайті http://starstart.com.ua/ проекту StarStart.

Умови користуванням Послугами та матеріалами сайту.

Користувачем може будь-яка особа, яка приймає Умови та користується сайтом та Послугами.

Для отримання платних послуг, ви повинні мати повну дієздатність і буди особою, яка досягнула 18 років.

Послуги StarStart.

Платні послуги

У випадку придбання пакету платних послуг ви отримуєте можливість приймати участь у заході.

Будь ласка, зверніть увагу,  що ви маєте можливість купити декілька пакетів Послуг і приймати участь у декількох номінаціях.

Ціни і вартість послуг.

Вартість послуг публікується на сторінці замовлення послуг нашого сайту, а також окремо надсилається вам у електронних повідомленнях. Кінцева вартість послуг у валюті платежу (UAH) фіксується у виставленому вам рахунку, відображається на сторінці оплати послуг, а також у банківській виписці по вашому рахунку. До вартості послуг не входять додаткові комісії банків та платіжних систем.

Користування сайтом і замовлення послуг

Користуючись сайтом чи Послугами, ви приймаєте всі без винятку УМОВИ договору, а також нашу Політику конфіденційності. Якщо ви не згодні  складом зазначених документів, покиньте сайт і перестаньте користуватися послугами.

Якщо ви зареєструвалися на сайті чи сформували замовлення на запропоновані на сайті послуги, ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо направляти письмове повідомлення, рекламні розсилання, інформаційні повідомлення та інші матеріали в месенджер чи SMS повідомлення на номер телефону, на електронну пошту, які були зазначені при реєстрації. В окремих випадках, ви можете, при необхідності, відмовитися від згаданого розсилання.

Ви повинні дотримуватися усіх Умов і правил, з якими вам буде запропоновано ознайомитися при формуванні замовлення, що є на сайті. Ви погоджуєтеся, що не будете приймати участь в діяльності, що порушує функціонування сайту, Послуг, чи пов’язаних з ними серверів і мереж.

Ви приймаєте на себе повну відповідальність за будь-які порушення ваших зобов’язань, що були зазначені в Умовах, а також за всі наслідки таких порушень.

Укладання угоди.

Порядок формування і укладання відповідної угоди (договору) залежить від обраного вами продукту і способу розрахунку.

Реєстрація на сайті, підписання на розсилання, оформлення замовлення і сплата Послуг на сайті (введення ваших платіжних реквізитів) неможливі без отримання вашого попереднього погодження з Умовами Оферти і нашої Політики конфіденційності (під формою зібрання даних ви маєте відмітити плашечку «Я прочитав (-ла) і приймаю Умови надання послуг і Політику конфіденційності»).

Укладання договору.

У разі придбання послуг, ви укладаєте з нами Договір про надання послуг в момент натиснення плашечки «Брати участь» чи «Купити» (або інше аналогічне поле).  У цьому разі, Договір містить Загальні Умови користування послугами.

У разі сплати замовлення без використання електронних платежів, Договір з нами вважається укладеним в момент сплати вами виставленого рахунку (або електронного інвойсу).

 

Виправлення помилок введення.

Реєструючись на нашому сайті чи замовляючи послуги, ви у будь-який момент можете припинити процес оформлення замовлення і виправити помилки введення до моменту завершення реєстрації чи оформлення замовлення – сплати послуг, квитків чи передплати.

Також ви завжди можете зв’язатися з нами і повідомити про здійснені помилки введення.

Терміни надання послуг.

Будь-які послуги, придбані на сайті, можуть бути надані на певний період (мати фіксований термін надання послуг). У цьому разі, після закінчення терміну, надання послуг припиняться у момент закінчення зазначеного терміну надання послуг.

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що ми можемо односторонньо перенести дату і час проведення  заходу і це не вважається порушенням Договору з нашого боку.

Умови оплати.

Списання коштів

У разі придбання пакета послуг за допомогою сайту, в момент оформлення замовлення (успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи) відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг.

Невиконання платіжних зобов’язань.

Ми залишаємо за собою право пред’являти претензії у зв’язку з порушенням встановлених термінів оплати послуг. Якщо кошти не можливо списати з вашої платіжної картки, ми маємо право не починати надання Послуг, до моменту сплати таких послуг.

Способи оплати

Ви можете ознайомитися з наявними способами оплати наших послуг на сайті.

У разі оплати послуг банківським переказом, ви зобов’язані повідомити нам про здійснення платежу і направити будь-яке підтвердження оплати послуг на електронну адресу, зазначену на нашому сайті. Ви повинні розуміти, що здійснивши оплату послуг банківським переказом, ви підтверджуєте вашу згоду на Умови надання послуг.

У разі сплати нам додаткової комісії чи виникнення інших видатків пов’язаних з відмовою у проведенні платежу з вашої вини (наприклад, недостатньо коштів на картці; допустимий кредитний ліміт по картці вже використано), ми залишаємо за собою право на додаткове списання з вашої платіжної картки/рахунку суми здійснених видатків.

Ми залишаємо за собою право, у будь-який момент, на свій розгляд, змінювати спосіб оплати за Послуги чи/або відмовлятися від раніше запропонованих способів оплати, запропонувавши альтернативні способи.

Політика повернення та перенесення термінів надання послуг.

Політика надання послуг.

Після формування замовлення та його оплати, в кожному окремому випадку, ви отримуєте право відмовитися від послуг і зробити запит на повернення коштів. Ви маєте право відмовитися від сплачених послуг, повідомив нас про це в установлений термін.

Якщо ми отримали запит на повернення коштів:

А) протягом 24 годин з моменту отримання коштів за Послуги, – ми повернемо вам всі отримані кошти (за винятком комісійних платіжної системи, які виникають в результаті повернення коштів);

Б) більше ніж 24 годин з моменту отримання коштів за Послуги – не здійснюємо повернення коштів. Вся сума авансу утримується в якості компенсації збитків, які виникли від односторонньої відмови від Договору.

Оформлення повернення коштів

Для відмови від послуг і оформлення повернення коштів, напишіть нам, будь ласка, на електронну адресу starstart2020@ukr.net, ми підтвердимо отримання запиту на повернення коштів, надіславши на вашу електронну адресу, що була вказана при оформленні замовлення, підтвердження. Якщо ви не отримали письмового підтвердження протягом 24 годин з моменту направлення листа, зверніться в нашу службу підтримки по телефону, який вказано на сайті.

Для оформлення повернення коштів, обов’язково повідомте: ПІБ та електронну пошту, зазначені при оформленні замовлення; назва послуг (програма навчання, тренінгу чи пакету послуг); дату замовлення; інформацію про оплату; причини відмови від послуг, а також іншу необхідну інформацію.

Ви повинні розуміти, що порушуючи порядок оформлення запиту на повернення кошт або не надання зазначеної інформації, ми маємо право відмовити  вам у поверненні коштів і взагалі не розглядати ваше звернення.

Наслідки відмови від послуг

Якщо оформили запит на повернення коштів в зазначені терміни, ми повернемо вам кошти протягом 14 (чотирнадцять) днів починаючи з дня отримання запиту.

Для повернення коштів ми скористаємося тим способом платежу, яким ви здійснили оплату послуг. Ми утримуємо з суми лише додаткову комісію банків та платіжних систем, що виникають в результаті повернення коштів.

 

Закінчення терміну відмови

У разі, коли Послуги були надані у повному обсязі до закінчення терміну відмови (наприклад, ви вже отримали доступ до всіх уроків чи матеріалів) та/або до моменту отримання запиту на повернення коштів – в такому випадку повернення коштів не здійснюється.

У випадку отримання запиту на повернення коштів (відмова від послуг) з порушенням встановлених термінів повернення – повернення коштів не здійснюється.

Торгові марки

На всі назви брендів та товарні знаки, що згадуються на сайті, включаючи назву брендів та товарні знаки, що належать третім особам, поширюється дія відповідних законів. Використання їх на сайті компанії StarStart, означає, що вони захищені правами третіх осіб.

Знак для товарів та послуг, а також торгова назва StarStart зареєстровані і належать нам. Ви не можете використовувати зазначений знак для товарів та послуг без нашої письмової згоди.

Авторські матеріали

 

Копіювання, перероблення, модифікація, повне або часткове використання, публічне відтворення чи розповсюдження матеріалів, які розміщені на сайті, так само як і використання контенту в комерційних цілях, без письмового дозволу власника, суворо заборонено і переслідується по закону.

Порушення прав.

Будь-які порушення прав інтелектуальної власності переслідується у відповідності до законодавства країни, в якій надаються послуги, а також у відповідності до міжнародного законодавства, і тягне за собою цивільну, адміністративну та кримінальну відповідальність.

У разі вияву факту незаконного використання нашої інтелектуальної власності, ми маємо право зупинити надання послуг і заблокувати аккаунт порушника, без відшкодування вартості Послуг.

Ми маємо право на свій вибір вимагати від порушника повного відшкодування збитків, що були заподіяні порушником або виплатити компенсації у розмірі подвійної оплати за правомірне використання об’єктів інтелектуальної власності, за кожний випадок неправомірного використання.

У разі відмови порушника від добровільної сплати компенсації, ми будемо змушені звернутися до правоохоронних органів, ініціювати кримінальне переслідування порушника і стягнути грошову компенсацію примусово.

Відповідальність за послуги неналежної якості

Припис закону

Положення діючого законодавства про захист прав споживача, відносно претензій щодо надання послуг неналежної якості, розповсюджуються на відносини, незалежно від Загальних Умов. Обсяг прав споживача, який забезпечується законодавством, не може бути зменшені.

Застереження про гарантії.

Ми не надаємо будь-які гарантії, що використання послуг StarStart приведе вас до збільшення фінансових чи будь-яких інших результатів.

StarStart не несе ніякої відповідальності за можливі, репутаційні та інші ризики, які можуть виникати при наданні послуг. Результат, який ви отримуєте в процесі надання Послуг  , залежать від багатьох факторів, які носять виключно індивідуальний характер і залежить від людини, яка приймає участь у заході

Результати у рівних користувачів можуть значно відрізнятися. Користуючись Послугами, ви відмовляєтесь від судових позовів чи інших претензій до нас у зв’язку з отриманими вами результатів в процесі участі у заході.

Ви повинні розуміти, що ваша не згода з думкою нашого журі не є підставою для повернення коштів.

Відповідальність

Загальні положення

У разі порушення сторонами зобов’язань, надання недостовірної інформації при укладанні або в ході виконання угоди, сторони несуть відповідальність у встановленому порядку.

Ми несемо відповідальність за: порушення Умов і порядку надання послуг, надання Послуг неналежної якості.

Ви несете відповідальність за: достовірність і правильність реєстраційних і платіжних даних, які вказуються вами під час реєстрації на сайті при оформленні замовлення; використання третіми особами облікових даних, що використовуються для отримання доступу до Послуг; використовувати матеріали, які розміщені на сайті чи надані Послуги, з метою їх подальшого продажу, розповсюдження чи передачі третім особам; розповсюдження недостовірних даних про нашу компанію, які псують нашу ділову репутацію; порушувати Умови користування послугами; порушувати умови сплати за послуги; втручання в роботу сайту і доступних сервісів чи спроби отримати до них доступ в обхід нашим інструкціям.

Обмеження відповідальності

Наша сукупна відповідальність по будь-якому позову чи претензії обмежується сумою придбаних послуг неналежної  якості чи наданої з порушенням термінів.

Ми не несемо відповідальності за: неможливість надання послуг з причин, які не залежать від нас, включаючи форс-мажор (стихійні лиха, військові дії, епідемії, страйки і масові заворушення, заяви, дії, забороняючі та обмежуючі акти і рішення органів виконавчої влади і місцевого самоврядування); перебій, який виник в телекомунікаційних і енергетичних мережах, порушення роботи ліній зв’язку, порушення безпеки обладнання і програмного забезпечення, що використовується для отримання Послуг; втрата конфіденційної інформації або її частини, якщо в цьому немає вашої провини; будь-які збитки третіх осіб, які виникають з вашої вини.

У разі порушення нами термінів надання послуг, наша відповідальність обмежується виключно: продовження  терміну надання послуг чи надання послуг в нові терміни до повного виконання наших зобов’язань. Терміни виконання зобов’язань можуть бути перенесені чи змінені відповідно до часу, протягом якого діють обставини непереборної сили та їх наслідки.

Відповідальність наших співробітників і агентів

У разі, коли наша відповідальність обмежена чи виключається, таке ж обмеження відповідальності або її виключення стосується і наших співробітників і агентів.

Відповідальність за розміщення вами матеріалів і контенту

Обмеження відповідальності за розміщення контенту

Ви відповідальні за контент і матеріали, які ви розміщуєте на нашому сайті чи в чатах в процесі користування послугами StarStart. Ми не несемо відповідальності за розміщені вами матеріали і не здійснюємо їх відслідковування.

Відповідні вимоги законодавства

Розміщуючи ваш власний контент ви зобов’язані виконувати вимоги законодавства країни проживання. В будь-якому разі, забороняється публікувати контент порнографічного, сексуального характеру, пропагандувати  насилля, садизм, дискримінацію, погрози чи наклеп.

Окрім цього, ваш контент також не повинен порушувати права третіх осіб. Це стосується майнових і особистих немайнових прав третіх осіб, зокрема права інтелектуальної власності (наприклад, авторське право і право на товарний знак і торгову назву).Також ви не маєте права порушувати права третіх осіб при розміщенні коментарів, відгуків, фото профіля чи будь-яких картинок, які ви публікуєте.

Ми маємо право в будь-який момент видалити чи перемістити будь-який контент, розміщений вами, якщо вирішимо, що вони порушують права третіх осіб або вимоги законодавства. Якщо ви порушили зазначені принципи розміщення контенту, ми маємо право направити вам письмове попередження і тимчасово заблокувати ваш обліковий запис та припинити надання послуг, або розірвати угоду в односторонньому порядку.

Відшкодування збитків.

Якщо ви порушили вимоги Умов, ви зобов’язані відшкодувати всі збитки, які ми отримали у зв’язку з задоволенням претензій третіх осіб (права яких ви порушили). Ми залишаємо за собою право пред’являти вам претензії за втрати і інші вимоги в порядку регресу.

Термін дії умов

Умови діють доки, поки не будуть змінені чи припинені компанією StarStart.

Припинення дій (відгук) даних Умов не вплине на будь-які юридичні права, зобов’язання і відповідальність, які діють для вас і компанії StarStart, і виникли до моменту припинення дії умов.

Термін дії договору

Договір про надання послуг,  який укладається у зв’язку з діє до остаточного виконання зобов’язань сторонами.

Припинення користування послугами

Ви маєте право припинити користуватися сайтом і послугами в будь-який час, без зазначення причин.

Для припинення користування платними послугами, повідомте нам про це, звернувшись до служби підтримки користувачів, використовуючи телефони, які розміщені на нашому сайті.

Будь ласка, зверніть увагу, що після надання послуг (розірвання договору), ви втрачаєте доступ до всього контенту.

 

Ми можемо в будь-який час анулювати укладену з вами угоду (договір), якщо:

А) Ви порушили будь-яке положення Умов (чи здійснили дії, що засвідчують ваше небажання чи неможливість дотримуватися Умов), чи

Б) ми вимушені зробити це, на вимогу виконавчих органів (наприклад, якщо надання вам послуг виявляються незаконні чи припиняють бути законними), чи

В) компанія StarStart припиняє надавати Послуги в країні, де ви проживаєте чи користуєтесь послугами, чи

Г) надання послуг стає нерентабельними для компанії StarStart.

Якщо ви будете втручатися в роботу сайту, серверів та інших автоматизованих систем  StarStart чи порушувати Умови, і якщо ми запідозримо вас у цьому, ми можемо припинити або заблокувати вам доступ до сайту.

Одностороння відмова від Договору з вагомих причин.

Кожна зі сторін має право відмовитися від Договору в односторонньому порядку з вагомих причин.

Зокрема, ми маємо право анулювати ваш акаунт і розірвати угоду, у випадку, якщо ви удруге порушите Умови договору чи дійсні Загальні умови, а також у випадку заборгованості за послуги.

Персональні дані.

Зверніть увагу, що користуючись сайтом чи послугами, заповнюючи реєстраційні форми на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності  та погоджуєтеся на збір і  обробку ваших персональних даних на зазначених умовах. Якщо ви не погоджуєтеся, ви припиняєте користуватися сайтом.

Ми оброблюємо ваші персональні дані у відповідності з нашою Політикою про конфіденційність; ви завжди можете знайти актуальну версію Політики конфіденційності на сайті. Ці умови регламентують збір, оброблення, використання та захист ваших персональних даних.

Зміни в умови надання послуг

Ми залишаємо за собою право змінювати чи доповнювати Загальні Умови, розміщуючи на цій сторінці відповідні повідомлення і нову редакцію Загальних Умов. Наполегливо рекомендуємо часто перевіряти цю сторінку і дату внесення останніх змін, яка зазначається верхній частині сторінки.

Якщо ви не погоджуєтеся з діяльністю нових Умов, та продовжуєте користуватися Послугами, нова редакція Умов вважається прийнята вами автоматично.

Ви розумієте і погоджуєтесь, що використання Послуг після змін Загальних Умов розглядається нами як прийняття вами зазначених Умов. У разі, якщо ви проти нової редакції Умов, ми залишаємо за собою право на одностороннє розірвання договору в зазначеному порядку.

Загальні правові умови

Загальні Умови складають юридичну угоду (договір про надання Послуг і користування сайтом) між Вами і компанією StarStart, регулюються порядком надання Послуг (за винятком послуг, які надаються на підставі окремої письмової угоди) і цілком замінюють всі попередні угоди і домовленості між Вами і компанією StarStart.

Дійсність положень

Якщо будь-який судовий орган, який буде розглядати це питання, визнає недійсними будь-які положення зазначених Умов, то відповідно, положення будуть видалені зі складу Умов, при цьому зберігаючи дію інших положень Умов. Інші Умови будуть дійсні, і їх дотримання може забезпечуватися у судовому порядку.

Застосовне право

Відношення сторін здійснюється відповідно до законодавства України. У частині законодавства про захист прав споживачів, застосовується законодавство країни проживання користувача.

Додаткові умови для організацій

Якщо ви юридична особа (щоб уникнути непорозумінь термін «Ви» стосовно до юридичних осіб в даних Умовах означає організацію), приватна особа, приймає умови від імені Вашої організації, заявляє і гарантує, що вона вповноважена брати зобов’язання від Вашого імені і володіє достатніми повноваженнями щоб приймати Умови від вашого імені.

 

Політика конфіденційності

Учасник проекту StarStart погоджується, на відправку смс повідомлень на контактний номер телефону людини вказаний в заявці учасника з Альфа нумерічного імені “StarStart” в рамках чинного законадательства.

Відправити на електронну пошту

Ми відповідально відносимося до оброблення і зберігання персональної інформації користувачів Послуг StarStart, а також відвідувачів сайту https://starstart.com.ua/. Персональна інформація – це будь-яка інформація про особу, яка дозволяє ідентифікувати цю особу, включаючи персональні дані, у відповідності до законодавства захисту персональних даних.

Ця Політика конфіденційності містить опис різновидів персональної інформації, яку ми отримуємо від користувачів сайту (зокрема, мобільної версії сайту) і користувачів StarStart. До того ж, в цьому документі ми докладно описуємо способи і методи збору і оброблення вашої персональної інформації.

Яку інформацію ми збираємо і для чого

Інформацію, яку ви надаєте

StarStart збирає і оброблює наступну інформацію: ім’я, прізвище та по батькові користувача (клієнта), поштову адресу, електронну адресу і телефон. Ми збираємо лише ті дані, які ви надаєте нам добровільно. Наприклад, ми можемо збирати інформацію (дані вашого загальнодоступного профілю в соціальних мережах) для того, щоб отримати від вас відгук про наші послуги, чи можемо робити запит про ваше місцезнаходження для реєстрації на сайті, для участі в акціях. Ви маєте право не надавати зазначену інформацію, але у цьому разі наш сайт чи сервіси можуть працювати неправильно або частина його функціоналу буде недоступною.

Окрім цього, коли ви відвідуєте наш сайт, ми можемо отримувати певну інформацію про вас автоматично. Ця інформація може містити: ваш ІР-адресу, відомості про операційну систему вашого комп’ютера/мобільного пристрою і тим браузера, тип вашого пристрою, унікальний  ідентифікатор пристрою (UDID) чи ідентифікатор мобільного пристрою  (MEID), адреса сайту, на якому було розміщене посилання про нас та інформацію про сторінки, які ви відвідували на нашому сайті.

Ми можемо використовувати зазначену інформацію для управління, технічного обслуговування і налаштування вашого веб-сайту чи сервісів. В цій Політиці конфіденційності ми також надаємо додаткову інформацію про те, як ми використовуємо файли «cookie».

Мобільні пристрої і інформація про місцезнаходження

Мобільна версія сайту, якщо ви погодилися, можуть отримувати точну інформацію про місцезнаходження мобільного пристрою. Використовуючи технології GPS, Wi-Fi, Bluetooth або обліковуючи відстань до найближчої базової станції мобільного зв’язку.

StarStart використовує цю інформацію для надання послуг, в залежності від місцезнаходження, наприклад, під час пошуку заходів у вашій країні чи місті, чи визначення спеціальних пропозицій які надаються мешканцям вашого регіону, і можуть бути вам цікаві, або для персоналізації вашої взаємодії з StarStart.

Ви завжди можете відкликати згоду на визначення вашого місцезнаходження, яке ви надали компанії StarStart, вимкнувши на вашому пристрої збір даних про місцезнаходження вашого браузера. Якщо ви хочете вимкнути послугу визначення місцезнаходження на вашому мобільному пристрої, радимо звернутися до вашого провайдеру мобільного зв’язку чи виробнику мобільного пристрою. Якщо ви хочете, щоб ми видалили інформацію про ваше місцезнаходження, будь ласка напишіть нам повідомлення, звичайне чи за допомогою електронної пошти, на адресу, зазначені нижче. Будь ласка, зверніть увагу, що після видалення зазначених даних, деякі сервіси можуть працювати неправильно.

Метод і місце оброблення персональної інформації

Метод оброблення

Оброблення  персональної інформації здійснюється за допомогою комп’ютерів і (чи) засобів автоматизації у відповідності з організаційними процедурами і методами, які відповідають цілям збору даних.

У деяких випадках, персональна інформація може буди доступна деяким категоріям осіб компанії StarStart (оператор даних), які пов’язані з забезпеченням функціонування сайту (адміністрація, відділ продажу, відділ маркетингу, кол-центр, юридичний відділ, системні адміністратори), чи стороннім організаціям (постачальники технічних послуг, поштові організації, постачальники хостингу, постачальники інформаційних технологій, служби зв’язку), яким ми доручаємо, за необхідності, виконувати функції оброблення даних. Ви можете додатково запросити перелік зазначених осіб у нас.

Місце оброблення даних

Дані оброблюються в операційних офісах StarStart і будь-яких інших місцях, де знаходяться сторони, які займаються їх обробленням. За додатковою інформацією потрібно звертатися до нас (оператору даних і власнику бази даних).

Використання персональної інформації

Будь-яке використання ваших персональної інформації компанією StarStart відбувається у відповідності до Політики конфіденційності. В деяких випадкам ми надсилаємо вам повідомлення, що містять маркетингову і рекламну інформацію про наші послуги, акціонні пропозиції, тощо. Якщо ви не надасте нам письмову згоду на отримання зазначених повідомлень, ми не будемо їх надсилати.

StarStart має право залучати інші компанії для організації рекламних компаній для надання послуг. Ці компанії можуть отримувати доступ до тієї частини вашої персональної інформації, яка необхідна для надання послуг, водночас, вони не мають права використовувати її у будь-яких інших цілях.

StarStart не продає, не передає і не повідомляє персональну інформацію клієнтів і користувачів сайту третім особам, які не входять до групи компаній StarStart. Але, якщо ви погоджуєтеся, ми можемо іноді надсилати вам маркетингову інформацію від наших партнерів про товари та послуги, які можуть вас зацікавити. Ми також можемо запитати вас, чи бажаєте ви отримувати маркетингові матеріали наших бізнес партнерів. Якщо ви погодитесь, ми не повідомимо вашу персональну інформацію  партнерам, а будемо перенаправляти інформацію на вашу пошту від наших партнерів.

StarStart зберігає за собою право використовувати і повідомляти будь-яку інформацію про вас, у випадках, прямо встановлених законом, нормативно-правовими актами, з метою захисту наших сервісів і захисту прав або ж з метою сприяння правоохоронним органам в розслідуванні злочинів і забезпеченні громадської безпеки.

Захист персональної інформації

StarStart вживає всіх комерційно обґрунтовані заходи для запобігання несанкціонованого доступу до персональної інформації і даних, отриманих в процесі користування сайтом або послугами StarStart. Ми прагнемо захищати ваші персональні дані, проте ми закликаємо вас вживати всі доступні заходи обережності для захисту ваших персональних даних під час їх передачі. Для цього частіше міняйте паролі, використовуйте комбінації букв і цифр, а також користуйтеся безпечним браузером.

Забезпечення інформаційної безпеки дітей

Веб-сайт https://starstart.com.ua/ і послуги StarStart не орієнтовані на залучення уваги дітей і неповнолітніх. StarStart навмисно не займається збором персональних даних дітей і осіб молодше 18 років і не направляє їм ніяких запитів на надання персональної інформації.

Доступ до інформації

Ви повністю контролюєте всю персональну інформацію, яку надаєте нам. Ви маєте право в будь-який момент уточнити або змінити особисту інформацію, яку ми від вас отримали, або ж змінити налаштування отримання рекламної та маркетингової інформації від нас і наших партнерів. Ви маєте право в будь-який час попросити нас видалити всю зібрану про вас інформацію (право на забуття). Для цього надішліть нам повідомлення електронною поштою або лист, за вказаною нижче адресою.

 

Cookie-файли, веб-маяки та інші технології

Сайт https://starstart.com.ua/ збирає інформацію про вашу поведінку на нашому сайті і відвідування сторінок сайту, з метою отримання статистики відвідувань і ефективності використання сайту, формування персонального підходу і адаптації наших сервісів до інтересів кожного користувача. Ми робимо це за допомогою різних технологій, одна з яких – cookie-файли. Це дані, які веб-сайт може відправити вашому браузеру, і вони будуть збережені на вашому комп’ютері для подальшої ідентифікації його веб-сайтом.

 

Найчастіше cookie-файли використовуються для оцінки ефективності роботи веб-сайтів (наприклад, для вимірювання кількості відвідувачів і тривалості їх перебування на сайті), виявлення найбільш цікавих  сторінок, а також для забезпечення зручності навігації та користування сайтом, без збору будь-якої персональної інформації. Також cookie-файли можуть бути використані для формування персонального підходу на основі вже наявного досвіду взаємодії користувача з сайтом і його перевагами. З часом ця інформація дозволяє поліпшити досвід користувачів.

Cookie-файли зазвичай ділять на сесійні і постійні. Сесійні cookie-файли допомагають ефективно переміщатися по веб-сайту, таким чином, що один раз отримана в рамках сесії інформація вже не буде запитуватися знову. Сесійні cookie-файли зберігаються в тимчасовій пам’яті і стираються з закриттям браузера. Постійні cookie-файли зберігають призначені для користувача настройки для поточних і наступних візитів (наприклад, спрощують авторизацію на сайті – дозволяють запам’ятати облікові дані користувача). Вони зберігаються на жорсткому диску комп’ютера або на накопичувачі мобільного пристрою і активізуються при запуску браузера. Ми використовуємо постійні cookie-файли для збереження інформації, наприклад, про мову і країну користувача.

Якщо ви не бажаєте більше отримувати файли «cookie» або ж якщо ви бажаєте отримувати інформацію про «cookie», налаштуйте ваш веб-браузер. Однак, якщо ви вимкните всі файли «cookie», ви не зможете скористатися деякими сервісами і функціями сайту.

Спрямована (таргетована) реклама

Ми використовуємо файли «cookie», Google Remarketing Tag, Facebook Pixel та інші рекламні технології для того, щоб направляти вам рекламу відповідно до ваших індивідуальних інтересів та уподобань. Цей розділ нашої Політики конфіденційності надає додаткову інформацію з цього питання.

 

Ви можете бачити персоніфіковану рекламу StarStart в мережі Інтернет, відповідає вашим інтересам. Ці дані дають нам можливість налаштувати звернення до користувача і клієнта з урахуванням його демографічних інтересів, а також використовувати контекстну рекламу і персоніфікувати пропозицію послуг. Ми використовуємо цю інформацію, щоб відображати рекламу, яка може вас зацікавити. Цей процес допомагає StarStart оцінювати ефективність маркетингових інструментів і рекламних кампаній.

Будь ласка, зверніть увагу, навіть якщо ви вимкніть цю опцію, ви як і раніше будете бачити рекламу в мережі Інтернет, проте вона не буде націлена на ваші індивідуальні інтереси.

Посилання на інші сайти

Якщо ви відвідуєте інші сайти, які не обслуговуються StarStart, переходячи по посиланню, розміщених на нашому сайті, вам необхідно ознайомитися з їх умовами конфіденційності та іншими принципами роботи. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності та практику збору даних інших компаній, і будь-яка інформація, яку ви надаєте таким компаніям, збирається ними відповідно до їх Політикою конфіденційності.

Інші сайти і онлайн-сервіси StarStart

Всі сайти і онлайн-сервіси компанії StarStart, відповідають цій Політиці конфіденційності. В процесі надання послуг, компанія StarStart зобов’язується суворо виконувати вимоги цієї Політики конфіденційності.

Внесення змін до Політики конфіденційності

Ми маємо право в будь-який момент вносити зміни в цю Політику, розмістивши на цій сторінці https://starstart.com.ua/. Ми рекомендуємо перевіряти цю сторінку і дату внесення останніх змін, зазначену у верхній частині сторінки.

 

У разі незгоди з будь-якими змінами, внесеними в Політику, ви повинні припинити користуватися сайтом і послугами StarStart і можете вимагати, щоб ми видалили вашу персональну інформацію.

Правила забезпечення конфіденційності персональних даних поширюються на всю персональну інформацію користувачів сайту https://starstart.com.ua/ і клієнтів компанії StarStart, якою ми володіємо, незалежно від методу збору і способу її отримання.

Правова інформація

Справжня Політика конфіденційності відповідає вимогам законодавства України про захист персональних даних, а також вимогам законодавства більшості країн СНД і містить докладні відомості про даних, що збираються, мету, способи їх збору, обробки, використання і захисту.

Попередження про авторське право

Весь контент цього веб-сайту, особливо зображення, відеоролики і тексти, опубліковані на даному сайті, захищені авторським правом. Їх повне або часткове поширення, зміну або копіювання без попередньої письмової згоди StarStart заборонено.

 

Авторське право і виняткові права, на використання контенту належать компанії StarStart. Всі права захищені або в будь-якому випадку належать нам. На веб-сайті також є зображення, захищені авторським правом і належать третім особам.

Будь-яке порушення авторських і суміжних прав переслідується відповідно до законодавства України та міжнародного законодавства, а цивільну, адміністративну та кримінальну відповідальність.

Попередження про зовнішній контенті

Незважаючи на те, що ми ретельно перевіряємо контент, ми не несемо відповідальності за матеріали на сторонніх сайтах, посилання на які надані на нашому сайті. За контент таких сайтів відповідають виключно їх власники.

На всі назви брендів та товарні знаки, що згадуються в інтернет-пропозиції, включаючи назви брендів та товарні знаки, що належать третім особам, поширюється дія чинного законодавства щодо товарних знаків і прав власності відповідних зареєстрованих власників. Згадка таких назв брендів і товарних знаків не означає, що вони не захищені правами третіх осіб.

Обмеження відповідальності

StarStart не несе відповідальності за актуальність, вірність, повноту і якість наданої інформації. Матеріальні і нематеріальні позови до StarStart, пов’язані з використанням або відмовою від використання невірної або неповної інформації, не приймаються, за винятком випадків, коли є докази навмисності або грубої недбалості з боку StarStart. Всі пропозиції можуть змінюватися і носять необов’язковий характер.

StarStart залишає за собою право змінювати, доповнювати або видаляти пропозиції повністю або частково без попереднього повідомлення, а також / або припинити публікацію тимчасово або назавжди.